Kahveciler Cam Balkon

Kahveviler cam balkon sistemleri Bizi yakından tanıyınız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kahveciler Cam Balkon

2005 yılında SUDAN ‘da faaliyetlerimize başladık. 2009 yılında Sudan’daki projelerimizi tamamladıktan sonra Türkiye‘de sektöre aile şirketi olarak kesin dönüş ile beraber giriş yaptık. Büyüme, kurumsallaşma ve markalaşma faaliyetlerimiz 2015 yılından bu yana devam etmektedir.

Vizyonumuz

Bilgi & Teknoloji çağının getirdiği yenilikleri ve teknolojik imkanları en iyi şekilde değerlendirebilen, sektörün en önde gelen firmalarıyla rekabet halinde olabilecek gelişimi gösterebilen ve en önemlisi Türk toplumunun ahlaki değerlerine bağlı kalarak güven ve kalite konusunda marka değerli bir firma olmak.

Misyonumuz

Ev ve iş yerleri başta olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm alanlarda ve tüm faaliyet konularında hizmet kalitesi odaklı, insana ve marka değerine yatırım yapmayı hedefleyen tüm bunların yanı sıra şirketi maddi ve manevi tüm değeriyle taşınabilecek en üst seviyelere taşıyarak istihdam ve ihracat konularında milli hedeflerimize şirket çapında olabilecek en yüksek katkıyı sağlayabilmek.

Değerlerimiz

Çevreye duyarlılık, insani değerler, ahlaki ve milli değerlerimiz, dini değerlerimiz başta olmak üzere her yetişmiş bireyin olması gerektiği gibi önce milletimize, vatanımıza ve insanlığa hizmet etmek başlıca değerlerimizdir.

Kalite Politikamız

Alışılagelmiş kalite politikası söylemleri haricinde kalite anlayışımız verdiğimiz hizmetlerin ve ortaya koyduğumuz ürünlerin sadece montajı sırasında ve öncesinde değil, seneler sonra dahi yapılan işin ve ortaya konulan ürünün arkasında durabilmemizdir.

Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız Sizinle irtibata geçtiğimiz ilk an itibariyle başlayan bu süreçte memnuniyetin ortaya koyduğumuz ürün ile sağlanacağı kanaatindeyiz. Her ne kadar teknoloji çağında dijital pazarlama yöntemleriyle büyük bir firma olabilmek mümkün olsa da biz halen bunların yanında toplumsal değerlerimiz ve marka bilinirliğimiz açısından özellikle insanların kendi çevrelerinde tavsiye ettiği bir marka olabilmek, bunun gerektirdiği sorumlulukları ve kaliteyi ortaya koyabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bu bağlamda Aygün Cam Balkon ile temasa geçtiğiniz ilk an itibariyle bize göre müşteri memnuniyet süreci başlamış, yıllar sonra tekrar bize ulaştığınızda dahi devam ediyor olacaktır. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız ve devamlılığımızın yegane kaynağıdır.

Menü