Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon dört mevsim kullanabilme olanağını sağlayan kamufle sistemlerdir. Ayrıca ısı yalıtımı açısından da oldukça verimlidir. Alüminyum ve pimapen seçenekleriyle oldukça estetik ürünler ortaya çıkmaktadır.

Kahveciler Cam
Balkon

Biz Neler Yapıyoruz?

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Normalinden farklı olarak köşe balkonlarda tercih edilen sistemlerdir. Balkonun köşesinin binanın köşesiyle aynı ölçülerde tamamlayarak dizayn edilen sistemlerdir.

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon sistemlerinin çeşitli modelleri vardır. Bir kaç farklı modelde temel ayrım ray sistemi ile yapılmaktadır. Bu da camların açılma yönünü belirleyebilmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon

Cam Balkonların ısı konusundaki dezavantajını kapatan bu ürün ile evinizde manzaradan feragat etmeden ve ısı sorunu yaşamadan kullanışlı ve estetik bir odaya sahip olabilirsiniz.

Jaluzili Cam Balkon

Jaluzi ; metal, plastik yada ahşaptan yapılmış, tül perde mantığında görüntü kamuflesini sağlayan, cam filmi ile pratikte olmasa da teorik olarak aynı işlevi yerine getiren sistemlerdir.

Demonte Cam Balkon

Demonte Cam Balkon birden fazla parçadan oluşan herhangi bir eşyanın; onu oluşturan parçalarının tümünün montaj yapılmamış haline denir. Cam Balkon ürünlerinde de demonte söz konusudur.

Cam Balkon Tamiri

Cam Balkon Tamiratı hizmetimiz marka model gözetmeksizin sürdürülmektedir. Anadolu Yakası Cam Balkon Tamiri bazen aynı gün içerisinde dahi sonuçlandırılabiliyor.

Uygun fiyat politikamızın yanı sıra müşterilerimize şaşırtıcı işçilik kalitesi yanında kaliteli malzeme de sunuyoruz. Bize ulaştığınızda cam balkon fiyat hesaplama işlemini en kısa sürede yapıyoruz, size en güzel ve en hızlı hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.
Kahveciler Cam Balkon
Cam Balkon Sistemleri

İletişim

Konum
Çınardere, İlk Adım Sk. No:8A, 34896 Pendik/İstanbul
Telefon
+90534 671 7663
+90531 236 7161
SAATLER

PZT-CUMA 08:00 – 20:00

C.TESi-PAZAR 10:00 – 19:00

Dahası

Lütfen iletişim Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

Menü